Bardzo zdolni uczniowie
24.06.2016 r. podczas Sesji Rady Miejskiej w Żywcu - laureatom i finalistom Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych Burmistrz Miasta Żywca wręczył nagrody:
- SZKOŁA PODSTAWOWA Nr 1
- Jagoda Góra – laureatka
- Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki
- uzyskała 100% punktów na sprawdzianie klas szóstych z matematyki
nauczyciel prowadzący: mgr Agata Zontek
- Jakub Śleziak – laureat
- Weronika Duc – laureatka
- Maksymilian Kocznur - finalista
XIX Międzynarodowego Konkursu Wiedzy Biblijnej „JONASZ”
5. Małgorzata Duc – finalistka
XX Konkursu Wiedzy Biblijnej
nauczyciele prowadzący: Ks. Grzegorz Piekiełko, mgr Zuzanna Piątek
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3
- Michał Warmuz
- laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki
- Michał Hubczak
- laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki
nauczyciel prowadzący: mgr Aleksandra Knapek
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5
- Wiktoria Szklarska - finalistka
Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego
nauczyciel prowadzący: mgr Dorota Biernat
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 1
- Zofia Paneth – laureat
XIX Międzynarodowego Konkursu Wiedzy Biblijnej „JONASZ” – Ewangelia Św. Marka
nauczyciel prowadzący: mgr Anna Paneth
V. ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 2
1. Szymon Węgliński
- laureat XIX Międzynarodowego Ekumenicznego Konkursu Biblijnego „JONASZ”
- laureat Śląskiego Konkursu Biblijnego
2. Dominik Wiewióra
- laureat Śląskiego Konkursu Biblijnego
nauczyciel prowadzący: mgr Mirosław Barteczko
V. GIMNAZJUM Nr 1
1. Wojciech Babicki
– laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki
– finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii
- uzyskał 100% punktów z egzaminu gimnazjalnego z matematyki
2. Karolina Gardaś
– finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii
- finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego
nauczyciel prowadzący: mgr Aneta Szczelina, mgr Katarzyna Walaszek, mgr Ewa Tchórzewska
3. Wiktoria Nowak
– laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii
- uzyskała 100% punktów z egzaminu gimnazjalnego z języka angielskiego w części rozszerzonej
- uzyskała 100% punktów z egzaminu gimnazjalnego z historii i wiedzy o społeczeństwie
nauczyciel prowadzący: mgr Barbara Romowicz
4. Grzegorz Paciecha
– laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Wiedzy o społeczeństwie
- uzyskał 100% punktów z egzaminu gimnazjalnego z historii i wiedzy o społeczeństwie
nauczyciel prowadzący: mgr Agata Zawada
5. Filip Tlałka
– finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii
- uzyskał 100% punktów z egzaminu gimnazjalnego z języka angielskiego w części podstawowej
- uzyskał 100% punktów z egzaminu gimnazjalnego z przedmiotów przyrodniczych
nauczyciel prowadzący: mgr Beata Źródłowska
VI.GIMNAZJUM NR 2
- Karol Sowa - laureat
- Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki
- uzyskał 100% punktów z egzaminu gimnazjalnego z języka angielskiego w części podstawowej i rozszerzonej
- Natalia Kotrys - laureatka
- Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki
- uzyskała 100% punktów z egzaminu gimnazjalnego z języka angielskiego w części podstawowej
nauczyciel prowadzący: mgr Joanna Habdas
- Szymon Hajduś
- laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii
- finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii
nauczyciele prowadzący: mgr Katarzyna Batko, mgr Małgorzata Kłusak
VII . GIMNAZJUM NR 3
1. Kinga Szafrańska
- finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego
- uzyskała 100% punktów z egzaminu gimnazjalnego z historii i wiedzy o społeczeństwie
- uzyskała 100% punktów z egzaminu gimnazjalnego z matematyki
nauczyciele prowadzący: mgr Anna Piątek