Dam pracę

  • Ogłoszenie z 2017-04-21

Zakład produkcyjny poszukuje osoby na stanowisko: Monter/ka elementów do siedzień samochodowych - oferta od zaraz dla kobiet i mężczyn

Szczegóły ogłoszenia:
Miejscowość:Bielsko-Biała
Wymagania:- motywacja do pracy na linii produkcyjnej w systemie zmianowym,
- wykształcenie minimum zawodowe,
- zdolności manualne, dobry wzrok,
- zaangażowanie, dbałość o szczegóły,
- dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność.
Opis:Opis stanowiska:
- praca przy linii produkcyjnej,
- montaż elementów wyposażenia wnętrz samochodów osobowych,
- obsługa maszyn produkcyjnych,
- dbanie o porządek i narzędzia na stanowisku pracy,
- przestrzeganie przepisów bhp i ppoż.
Firma oferuje:

- aktualnie rekrutację prowadzimy dla firmy produkcyjnej z branży automotive,
- zatrudnienie przez agencję pracy tymczasowej na umowę o pracę z wynagrodzeniem miesięcznym, wraz z premiami w pierwszym roku pracy około 2 550,00 PLN brutto (w drugim roku pracy 3 180,00 PLN brutto) oraz dodatki za pracę w nocy (20%), soboty, niedziele i święta (100%),
- dogodną lokalizację - autobus linii 3, 13, 33, 29,
- JM bus z okolic Żywca,
- przeszkolenie na stanowisku pracy i możliwość zdobycia nowych kwalifikacji,
- pracę w miłej atmosferze, w dynamicznie rozwijającej się firmie międzynarodowej,
- ciekawą pracę z doświadczonym zespołem i przyjazne miejsce pracy,
- oferta dotyczy pracy tymczasowej.
Wykształceniezawodowe
Telefon:506 099 515
E-mail:pracabielsko21@gmail.com