Dam pracę

  • Ogłoszenie z 2017-03-16

Hutchinson Poland poszukuje osoby na stanowisko: Operator linii wytłaczania

Szczegóły ogłoszenia:
Miejscowość:Żywiec
Wymagania:Wymagania:
• Wykształcenie min. zawodowe, średnie lub w trakcie studiów, mile widziany profil techniczny (mechanika, elektryka, mechatronika, budowa maszyn lub pokrewne)
• Mile widziana znajomość tematyki związana z przetwórstwem tworzyw sztucznych
• Umiejętność logicznego myślenia oraz szybkiego przyswajania wiedzy
• Zaangażowanie w wykonywaną pracę
• Znajomość rysunku technicznego w stopniu podstawowym

Oferujemy:
• Ciekawą pracę w ramach nowoczesnej, międzynarodowej organizacji
• Pracę w systemie tygodniowym - 3-zmianowym (od poniedziałku do piątku)
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Umowę o pracę bezpośrednio z Hutchinson Poland Sp. z o.o.
• Stabilność zatrudnienia i przyjazne środowisko pracy
• Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (bony na święta, dofinansowanie wczasów pod gruszą, paczki mikołajkowe dla dzieci)
• Opiekę medyczną MEDICOVER dla pracownika
• Ubezpieczenie NNW
• Program MULTISPORT – dofinansowanie
• Dofinansowanie kosztów transportu do pracy

Zainteresowane osoby prosimy przesłanie swojej aplikacji na adres:
rekrutacja_z1@hutchinson.pl
Opis:Opis stanowiska:
• Obsługa maszyn linii wytłaczania
• Kontrola parametrów podczas produkcji
• Przygotowywanie narzędzi do kolejnych produkcji
• Przezbrajanie linii i zmiana surowca
• Kontrola wyrobów i ich pakowanie
E-mail:rekrutacja_z1@hutchinson.pl