Dam pracę

  • Ogłoszenie z 2017-03-16

Fideltronik Poland Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko: Technik

Szczegóły ogłoszenia:
Miejscowość:Sucha Beskidzka
Wymagania:• wykształcenie średnie techniczne, preferowane elektroniczne lub elektroniczne
• podstawowa znajomość elektroniki
• podstawowa znajomość metrologii
• znajomość programu MS Excel
• umiejętność pracy w grupie, dokładność, zdolności analityczne, organizacja pracy własnej
Opis:Fideltronik to grupa firm w branży elektronicznej z polskim kapitałem posiadająca zakłady produkcyjne i biura inżynierskie w Suchej Beskidzkiej (siedziba główna), Krakowie, Gdańsku oraz w Szwecji i Norwegii. Realizujemy pełny zakres usług produkcyjnych i inżynierskich w zakresie elektroniki (EMS -Electronics Manufacturing Services).

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Technik Metrolog
Miejsce pracy: Sucha Beskidzka

Zadania:
• dokonywanie pomiarów wielkości fizycznych
• przeprowadzanie wzorcowania/kalibracji wyposażenia do kontroli pomiarów i badań
• raportowanie kontroli i pomiarów
• umiejętne posługiwanie się przyrządami pomiarowymi
• wykonywanie prac związanych z zabezpieczeniem przed ESD

Osoby zainteresowane prosimy o aplikację przez Link:

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Prosimy o umieszczenie w dokumentach klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych"
Wykształcenieśrednie techniczne elektroniczne lub elektryczne
Telefon:33 8749951
E-mail:praca@fideltronik.com