Aktualności


  • 19.04.2017

Klub Rodzica zaprasza na kolejne spotkanie

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka Filia w Żywcu serdecznie zaprasza 21 kwietnia br. o godzinie 1630 do Czytelni gdzie odbędzie wykład konferencyjny połączony z dyskusją. Tym razem prelekcja będzie dotyczyć Metody Tomatis.

Dowiemy się między innymi czym jest program słuchowy, poznamy funkcje i oddziaływanie metody. Spotkanie poprowadzi Pani WeronikaIwanek-Midor pracująca z dziećmi z różnymi zaburzeniami rozwojowymi – głównie z autyzmem, z zaburzeniami mowy, opóźnieniami rozwoju mowy, Zespołem Aspergera, nadpobudliwością ruchową, dysleksją, dysgrafią, trudnościami w uczeniu się. Specjalista neurologopeda kliniczny, surdologopeda, logopeda i terapeuta integracji sensorycznej.

Na wykład serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców, nauczycieli, pedagogów, studentów kierunków pedagogicznych oraz przyszłe mamy.  

Po spotkaniu istnieje możliwość otrzymania zaświadczenia potwierdzającego udział w szkoleniu w tym celu osoby chętne prosimy o przesłanie swoich danych (imię i nazwisko) na adres klubrodzica@interia.pl Osoby wysyłające zgłoszenie otrzymają wiadomość zwrotną potwierdzającą otrzymanie danych niezbędnych do otrzymania zaświadczenie. TERMIN PRZESYŁANIA ZGŁOSZEŃ 20.04.2017


Galeria: