Aktualności


  • 02.04.2017

Żywiecka policja (na razie) nie otrzyma ferrari

Szanowni Państwo, w sobotę 1 kwietnia na stronie internetowej miasta Żywca oraz w lokalnych mediach, a także na profilach społecznościowych pojawiła się informacja, że miasto Żywiec zakupi dla żywieckiej policji ferrari F360.

Ferrari było prawdziwe, pojawiło się w piątek na ulicach naszego miasta. Jednak informacja o jego przekazaniu była naszym primaaprilisowym żartem. Część z Państwa od razu rozszyfrowała dowcip. Obiecujemy, że w przyszłym roku postaramy się Was bardziej zaskoczyć! Tych z Państwa, którzy dali się nabrać, przepraszamy, licząc teraz na Wasze wielkie poczucie humoru. Pragniemy jednak przypomnieć, że czasem nasze dowcipy primaaprilisowe stają się realnością. Tak było, w przypadku dronów latających nad miastem i mierzących poziom zapylenia. Po naszym żarcie sprzed kilku lat, pojawiły się drony, które faktycznie mierzą poziom zanieczyszczeń. Jeden z nich co jakiś czas pojawia się w Żywcu, monitorując poziomy emisji szkodliwych substancji. Może więc żywiecka Policja (która była wtajemniczona w ten primaaprilisowy żart) doczeka w ciągu kilku lat równie wspaniałego samochodu.

Za pomoc w realizacji tego przedsięwzięcia, władze miasta Żywca serdecznie dziękują wypożyczalni samochodów Jazda Marzeń (www.jazdamarzen.pl) z Oświęcimia, która nieodpłatnie udostępniła nam samochód Ferrari F360.


Galeria: